Офіс туризму Вінниці запрошує в тур «Весна на Ямпільщині»
Знайомимо з іще однією прем’єрою цієї весни від Офісу туризму Вінниці – тур «Весна на Ямпільщині». Одноденна подорож, що поєднає етнографію, квітучу природу, смачну гастрономію і неспішне знайомство з півднем Вінниччини та величним Дністром.
Офіс туризму оголошує набір другої групи – на 24 травня.
Поїздка розпочнеться з візиту до Музею клембівської вишивки – справжньої скарбниці народного мистецтва. Особливістю цієї вишивки є техніка «низь», яка ніби імітує ткання, що рельєфно виділяється на тлі білого полотна. Про неї, зокрема, гаптування сріблом та золотом, ще у 1892 році писав Михайло Коцюбинський («Вироби селянок з Поділля на виставці в Чикаго»). А технологія створення клембівської сорочки «з квіткою» входить до переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. Все це можна буде побачити особисто.
Далі на вас чекає сад у Фальборковому з безліччю видів рослин, які виростили Катерина і Вадим Тарнавські. В цей час серед квітів будуть переважати півонії, тож це ідеальна нагода зробити красиві фото і просто насолодитися природою. Тут же можна буде придбати ароматний хліб на заквасці щойно з печі.

Наступна зупинка – Ямпіль і оглядова екскурсія містом. Це буде не тільки атмосферна прогулянка вулицями з історією, а й спуск у підземелля, де оживають легенди. Після цього відбудеться зустріч з місцевим виноробом і за бажанням – дегустація кількох видів напою.
Завершенням цього туру стане візит у затишне село Оксанівка, що розташоване на мальовничому березі Дністра. Тут на мандрівників чекає смачний домашній обід, після якого можна буде прогулятись до річки або завітати до музею-етнохатини – експозиції давнього побуту в цій місцевості.

Екскурсійний тур «Весна на Ямпільщині» відбудеться 24 травня. Вартість і реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/Jeksfut9Fxcxqrw56
Нагадаємо, з 14 травня у Вежі Артинова експонуватиметься виставка «Із висот століть: історичні фото Вінницької Вежі», яка наочно демонструє трансформацію головного символу міста через призму фотооб’єктивів. Команда Музею Вінниці тривалий час збирала світлини цієї пам’ятки для різноманітних потреб, насамперед для дослідження її історії.