Новорічні вистави в Ляльковому театрі відвідали 300 діток з багатодітних родин
Щороку департамент соціальної політики міської ради проводить ряд заходів до Дня святого Миколая. Днями 300 діток з багатодітних родин міської громади відвідали ляльковий театр, де переглянули святкову новорічну виставу. А також для них влаштували фотосесію з казковими героями та Святим Миколаєм.
Департаментом соціальної політики було придбано квитки до Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик» для дітей з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків. Малеча отримала величезне задоволення, – зазначила заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Ірина Малачевська.
![Новорічні вистави в Ляльковому театрі відвідали 300 діток з багатодітних родин](/sites/default/files/styles/compressor/1366x1024/inline-images/1_1.jpeg?itok=EbJfx2J0)
![Новорічні вистави в Ляльковому театрі відвідали 300 діток з багатодітних родин](/sites/default/files/styles/compressor/1600x900/inline-images/2_20.jpg?itok=zbi0BuJq)
Нагадаємо, Малечу з багатодітних родин запрошують на новорічну виставу до лялькового театру