На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії: унікальні маршрути та історичні місця

На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії: унікальні маршрути та історичні місця

09:03 17.08.2022

З нагоди Дня Незалежності України у Вінниці презентували історико-патріотичний проєкт "Вінниччина – Батьківщина героїв!". Він спрямований на підвищення рівня обізнаності українців про історію, культуру, звичаї та традицій Вінниччини.

Зареєструватися та дізнатися деталі подорожей можна за телефоном: 097 575 45 35. Частина коштів від продажу білетів буде перераховано на підтримку Збройних Сил України.

Вартість екскурсій від 450 до 550 грн. Досвідчений гід-екскурсовод Оксана Роздорожнюк подарує неймовірні враження, нові знання та щирі емоції під час прогулянки унікальними маршрутами, - йдеться на сайті туристичного проєкту.

На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії унікальні маршрути та місця

За програмою проєкту всі бажаючі матимуть змогу взяти участь у трьох тематичних екскурсіях визначними містами та селами Вінницької області:

  • 28 серпня – екскурсія "Козацькому роду нема переводу!",
  • 4 вересня – екскурсія "Сплетіння епох, культур, традицій!",
  • 11 вересня – екскурсія "Колоритне Поділля".

"Козацькому роду нема переводу!"

Під час першої екскурсії "Козацькому роду нема переводу!" мандрівники матимуть змогу посмакувати козацьку юшку на місці битви під Батогом, взяти участь у майстер-класі з гончарства у музеї Бубнівської кераміки, познайомитися з творчістю всесвітньовідомого композитора Миколи Леонтовича, продегустувати крафтові сири, дізнатись про видатну постать Вінниччини – поета Василя Стуса та доторкнутися до святині – Свято-Успенського чоловічого монастиря.

На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії унікальні маршрути та місця

"Сплетіння епох, культур, традицій!"

Учасники другої екскурсії "Сплетіння епох, культур, традицій!" дізнаються цікаві факти з переломної Липовецької битви, відвідають Стару Козацьку церкву побудовану без єдиного цвяха, щоб відчути місце сили, де на глибині 800 метрів знаходиться метеорит, якому понад 400 млн років. Крім того, в цей день всі охочі зможуть відвідати контактний зоодворик, посмакувати козацькою кашею біля Богунівського дубу та помилуватися палацами Поділля.

На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії унікальні маршрути та місця

"Колоритне Поділля"

Під час третьої екскурсії "Колоритне Поділля" учасники зможуть помандрувати шляхом кошового отамана Івана Сірка, відвідати могилу Данила Нечая, познайомитись з існуючими конфесіями на Поділлі, провести обряд приготування козацьких страв, зробити фото біля вокзалу-Корабля, побачити неймовірну колекцію експонатів, а також відвідати справжню українську пасіку та зі смаком меду на вустах повернутися додому.

На Вінниччині проведуть колоритні екскурсії унікальні маршрути та місця

Додатково програму екскурсій можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, 18 серпня об 15:00 в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки прапорів, приуроченої до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Читайте також

17 випускників отримали сертифікати «Школи гідів та амбасадорів Вінниці»
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
У Вінниці для дітей Захисників і ВПО влаштували екскурсію на «Вервольф» та в музей-садибу Пирогова
Детальніше
МУР 20 травня вразить Вінницю прем’єрою реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»
Детальніше