Кращі художники малюватимуть портрети відомих вінничан

Кращі художники малюватимуть портрети відомих вінничан

16:50 22.07.2021
113

V  ювілейний Міжнародний мистецький  пленер "Кращий художник/The best artist 2021"  цьогоріч  присвячується 30-річчю Незалежності України. Художники напишуть портрети 30 видатних вінничан, кандидатури яких запропонують громадські організації, творчі спілки та установи.  Проходитиме цей захід з 10 до18 серпня.

Начальниця управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики ОДА Ольга Дернова підкреслила:

V ювілейний Міжнародний мистецький пленер "Кращий художник - 2021" до річниці незалежності приготував кілька родзинок і не буде схожим на попередній. Головною особливістю цьогорічного пленеру стане унікальний проект: з нагоди 30-річчя Незалежності України кращі з кращих художників  напишуть портрети 30-ох видатних вінничан, які прославили область у різних галузях. Їх кандидатури мають запропонувати громади Вінниччини, громадські організації, творчі спілки та установи.

Кращі художники малюватимуть портрети відомих вінничан

Прийом заявок триватиме з 22 липня до 5 серпня 2021 року. Кандидатури з чіткою аргументацією заслуг можна надсилати на електронну адресу громадської організації "Кращий художник" info@thebestartist.info. Обирати героїв портретів можна буде шляхом онлайн-голосування, та за підтримки професійного журі з числа відомих діячів культури. Фінальним акордом проєкту стане виставка живописних творів, яка буде презентована у кращих виставкових залах  Вінниці та області.

Реалізація цього проєкту дозволить відтворити на полотнах портрети найвидатніших діячів Вінниччини, котрі заслужили повагу серед вінничан, сформували позитивне ставлення до людей, які стали взірцем у розбудові культури, науки та збереженні історії нашого краю, – відзначив організатор мистецького пленеру "Кращий художник/The best artist" Володимир Козюк.

Кращі художники малюватимуть портрети відомих вінничан

Він також зауважив, що  цього року в проєкті візьмуть участь 32 художники із 7 країн світу – Китаю, Франції, Грузії, Польщі та інших. Організатори відбирали найкращих з понад 500 бажаючих, які подали заявки на участь. Упродовж двох тижнів митці роз’їдуться по містах, містечках і селах Вінниччини. Обравши собі об’єкти для майбутніх картин, вони будуть жити кілька днів у тій місцевості та зображувати на своїх полотнах краєвиди Поділля. Крім того, під час пленеру відбудуться творчі майстерні, виставки, майстер-класи, семінари з обміну досвідом. А за результатами мистецького проєкту буде виданий каталог та презентована художня виставка кращих робіт учасників конкурс "Кращий художник – 2021".

Нагадаємо, У Вінниці відкрили виставку авторського арт-текстилю

Читайте також
У Вінниці до Дня міста з’явиться 5 муралів
Детальніше
У Вінниці почали створювати мурал "Арка натхнення"
Детальніше
У Вінниці стартував мистецький пленер “Кращий художник /The best artist – 2021”
Детальніше
У Вінниці презентували художній проєкт по збереженню пам’яток архітектури в картинах
Детальніше
У Вінниці намалюють нові мурали
Детальніше
У Вінниці відкрили виставку авторського арт-текстилю
Детальніше