відкрили сезон класичної музики у Вінницькій обласній філармонії

Концертний сезон – на старті! Обласна філармонія відновила роботу

10:08 11.09.2020
23

Маски, дезінфекція рук та спеціальна розсадка слухачів – в таких умовах відбувся перший виступ у Вінницькій обласній філармонії після тривалого карантину. За період карантину довелося перенести 320 концертів. 

 Вільних місць в рази більше, аніж зазвичай

Після затяжного карантину музика вперше пролунала в залі вінницької філармонії 9 вересня. Вільних місць — в рази більше, ніж зазвичай.

директор Вінницької обласної філармонії Анатолій Левицький

В нас було 430 місць. Сьогодні – 112. Сідає одна людина, а два-три місця спереду і позаді неї — вільні, — пояснив директор Вінницької обласної філармонії Анатолій Левицький.

Не відволікатись на пошуки місця шанувальникам класики допомагає своєрідний путівник.

адміністратор філармонії Олена Круглова

Вместе с билетом мы даем еще контрамарку. Это означает место, на котором человек сидит, потому что зал поделен на зоны, — розповіла адміністратор філармонії Олена Круглова.

Зал потроху наповнюється слухачами. Пані Людмила старається не пропускати жодного концерту у філармонії.

слухачка філармонії Людмила Стратієнко

Потому что мы слушаем не только фортепиано, а и симфонический винницкий оркестр. Он очень хороший. Винницкая Арката очень понравилась. Так что мы стараемся не пропускать концерты, это наш культурный центр, — розповіла слухачка філармонії Людмила Стратієнко.

Антоній Баришевський зачаровує вінничан звуками фортепіано

Антоній Баришевський зачаровує вінничан звуками фортепіано. До цього вечора давав тільки онлайн-концерти. І мріяв знову вийти на сцену і відчути особливу атмосферу зали.

Антоній Баришевський

Онлайн-концерти – це не те. Ти не розумієш зворотної енергії. Я дійсно скучив за живими концертами. Їх ніщо не замінить, — зазначив піаніст з м.Київ Антоній Баришевський.

Разом зі столичним піаністом в програмі першого посткарантинного концерту — виступ вінницького камерного оркестру «Арката», якому довелось святкувати свій 27-й день народження без оплесків шанувальників.

оркестру «Арката» довелось святкувати свій 27-й день народження без оплесків шанувальників

слухачка філармонії Лілія Татруха

Нравится мне очень. И вообще и публика здесь хорошая. Такие концерты классные, и все так хорошо встречают, — зазначила слухачка філармонії Лілія Татруха.

Що ж до планів на новий сезон філармоністи обережні. Передбачити розвиток ситуації із карантином неможливо. Але заради зустрічей із шанувальниками музики готові піти навіть на ризикований крок.

Анатолій Левицький

Перед філармонією на фасаді на відкритому повітрі робити сцену, світло, звук і глядацьку зону, де поставимо стільці, і прийдуть ті люди, які мають абонементи і квитки минулого сезону, ми маємо віддати їм ці концерти, — пообіцяв директор Вінницької обласної філармонії Анатолій Левицький.

Читайте також
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
Місто
17
Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
Місто
31
Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
Місто
17
Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
Місто
44
Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше