Капела вінницьких бандуристів стала лауреатом Міжнародного фестивалю

Капела вінницьких бандуристів стала лауреатом Міжнародного фестивалю

11:12 10.08.2022

Вінничани, підтримуючи культурний фронт України, продовжують виборювати нагороди у різноманітних конкурсах. Днями капела бандуристів Вінницької дитячої музичної школи №2 здобула диплом лауреата у номінації вокальне мистецтво на фестивалі мистецтв «Джерела талантів» (Одеса).

Захід відбувався дистанційно, внески за участь перераховувалися на підтримку ЗСУ.

Фестиваль організувала громадська організація «Музичний Всесвіт». Його мета – виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін досвідом та популяризація творчості талановитих виконавців.

Конкурсанти презентували свою творчість у таких номінаціях:

  • вокальне та інструментальне мистецтво,
  • концертмейстер,
  • оригінальний жанр,
  • хореографічне мистецтво
  • театральний жанр.
Капела вінницьких бандуристів стала лауреатом Міжнародного фестивалю

Капела бандуристів «Калинонька» - це колектив, в якому поєднані вокал та інструментальне виконання, завдяки чому учні мають змогу виступати одразу після зарахування до музичної школи.

Колективна гра та виступи об’єднують дітей, сприяють їхньому творчому розвитку. А репертуар колективу, спрямований на патріотичне виховання юного покоління, - зазначає керівник капели бандуристів Тетяна Прокопенко.

Пані Тетяна розповідає, коли чує нову пісню і розуміє, що вона добре звучатиме на бандурі, цікава за драматургією і формою, – над нею починає працювати разом із капелою «Калинонька». Для виступу на фестивалі обрали композицію «Мати моя, Україно» - музика О. Підківки, слова З. Копчик. У тандемі з капелою бандуристів традиційно працювала концертмейстер Вінницької дитячої музичної школи №2 Ірина Стаднік.

Це не перший фестиваль, в якому брала участь капела бандуристів «Калинонька». Раніше вона успішно презентувала себе на «Струнах вічності» та «Подільських візерунках».

Нагадаємо, учениця Вінницької дитячої музичної школи №2 дала свій перший сольний концерт у місті Щецин, Польща. Вже випускниця музичної школи Софія Савчук декілька місяців перебуває за кордоном. Там познайомилась з багатьма музикантами, які й допомогли організувати сольний концерт.

Читайте також

У Вінниці відбувся чемпіонат міста з хокею на траві приурочений до Міжнародного дня захисту дітей
Детальніше
У Вінниці відбувся концерт ансамблю Терцентру «Зорі над Бугом»
Детальніше
У Вінниці до родини патронатного вихователя влаштували троє маленьких дітей
Детальніше
Для дітей, чиї батьки загинули на фронті або зникли безвісти, організували поїздку до міста Діжон
Детальніше
Музиканти з усієї Вінниці зібрались в Центральному парку, аби зіграти для перехожих
Детальніше
Поліція Вінницької області розшукує підлітка, який пішов з дому
Детальніше