Калинівчани стали срібними призерами конкурсу театральних колективів “Овації”

Калинівчани стали срібними призерами конкурсу театральних колективів “Овації”

16:53 07.06.2021
16

У Калинівку повернулись учасники театральної студії “Діалог” Калинівського технологічного коледжу із Тернополя, де проходив відкритий фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів “Овації”. 

Це був не просто перший конкурс театральної студії, а їх дебют. І одразу ж дипломанти ІІ ступеня.

Для нас це було справжньою несподіванкою, - зізнається керівниця студії Світлана Матвійчук. – Адже разом із нами за перемогу боролися двадцять вісім колективів зі всієї України. Більшість із них мають досвід, репертуар і шанувальників, а наша студія існує лише два місяці. Перед поїздкою у нас не було ні реквізитів, ні фінансування. Дуже вдячна всім за підтримку, а головне за віру у нас.

Ідею створення театральної студії Світлана Матвійчук виношувала не один рік. Для реалізації свого задуму навіть вступила на навчання у Рівненський державний гуманітарний університет на факультет режисури. І як тільки отримала диплом магістра – відразу ж створила у коледжі студію.

Першу нашу виставу, яка має назву “Руда п’єса”, мені допоміг підібрати мій викладач, професор Володимир Богатирьов. Це соціально-психологічна п’єса, яка розкриває проблему батьків та дітей, - продовжує Світлана Матвійчук. - Це актуальна проблема для нашого сьогодення. Ми планували дебют нашої п’єси на десяте червня, але так вийшло, що нам запропонували взяти участь у конкурсі і він став нашим дебютом. Зізнаюся, що ми не розраховували на якесь місце, бо бачили рівень наших конкурентів і ще не вірили у свої сили. Й найбільшою винагородою для нас була реакція наших глядачів. Багато хто з них плакав. Ми змогли достукатися до їхніх душ, а це чогось варте.

На сцені Тернопільського палацу культури виступили Роман Саврась, Анастасія Шевчук, Олександр Козяр, Євгенія Кваша, Марина Савчук, Оксана Смальчук, Сніжана Кондратюк, Володимир Василинич, Андрій Фелемець, а Андрій Наумець виступив у ролі звукооператора. Журі конкурсу високо оцінили виступ калинівських артистів, які стали дипломантами конкурсу й посіли друге місце.

Після нагородження ми мали можливість поспілкуватися із членами журі, почути їх рекомендації, які для нас дуже важливі, - ділиться враженнями Світлана Матвійчук. - Також для всіх учасників конкурсу майстер-клас провів народний артист України Богдан Бенюк. Наш вдалий дебют надихає на втілення нових задумів. Думаю, що багатьом і дорослим, і юним глядачам буде цікаво і корисно подивитися нашу виставу.

Побачити “Руду п’єсу” зможуть і калинівчани. Десятого червня в приміщенні Калинівського технологічного коледжу відбудеться дебютний виступ театральної студії “Діалог”.

Нагадаємо, вінничан запрошують на виставку від Вінницької дитячої школи мистецтв.

Читайте також
Калинівський міський голова підписав угоду про співпрацю із турецьким агентством
Детальніше
Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти
Детальніше
Триває відбір на посади директорів вінницьких комунальних закладів освіти
Детальніше
Калинівська “Грація” привезла перші місця з фестивалю-конкурсу “Фонтан талантів”
Детальніше
Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини
Детальніше
У Калинівці відремонтували будинок, який постраждав від смерчу
Детальніше