До річниці деокупації Ізюму у Вінниці презентували виставку

До річниці деокупації Ізюму у Вінниці презентували виставку

20:43 11.09.2023

До річниці звільнення Ізюму від загарбників у Вінницькому ліцеї №1 презентували виставку Костянтина Ревуцького «Ізюм. Деокупація».

Школярі поспілкувались із військовим медиком Валерієм Сиверчуком, який рік тому звільняв стратегічне місто Харківщини в складі 4-ї танкової бригади. Вже після зустрічі, школярі подовгу вдивлялись у кожну світлину. Бо пережите українцями — болить.

Нагадаємо, в холі міської ради відбулось відкриття благодійної виставки вінницької художниці та волонтерки Діани Подолянчук "Glory to Ukraine". Експозиція налічує 20 робіт, які майстриня намалювала під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Embedded thumbnail for До річниці деокупації Ізюму у Вінниці презентували виставку

Читайте також

Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Детальніше
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше