До Дня закоханих у Вінницькому  краєзнавчому музеї підготували інтерактивну вечірню екскурсію

До Дня закоханих у Вінницькому  краєзнавчому музеї підготували інтерактивну вечірню екскурсію

15:48 12.02.2021
67

Розповіді подільські весільні традиції, зустріч зі "Змієм-спокусником" та Знахаркою, приміряння весільного кожуха – усе це та багато іншого чекає на вінничан  у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї до Дня закоханих. Тут на усіх охочих чекає інтерактивна вечірня екскурсійна програма "Музейний Щоденник: Історії кохання", яка відбудеться 14 лютого з 17 до 23 години

Про це йдеться на сторінці музею у мережі Фейсбук.

  • У програмі заходу:
  • зустріч з чарівною Мавкою, яка розповість про мінерали й дорогоцінне каміння з колекції музею та які з них вважаються "любовними талісманами"
  • подільські сторінки світового літопису любові будуть представлені театралізованими історіями про: музу польського романтизму красуню Дельфіну Потоцьку з Комарів; "шлюбну дипломатію" ХVІІ ст. – одруження Тимоша Хмельницького і Розанди Лупул; перебування у Вінниці та неймовірну популярність кінодіви початку ХХ ст. Віри Холодної; вірне кохання у вирі національної революції 1917–1921 рр.
  • сюрприз від наших археологів – зустріч із Змієм-спокусником. Адже кохання рідко буває безхмарним: поруч із ним завжди йде пристрасть, спокуса і гріх...
  • подільські весільні традиції та відвідини оселі найшанованішої особи на селі — знахарки. А ще, дівчата на виданні та парубки, маємо для вас чарівного весільного кожуха)))
  • родзинка екскурсійної програми – все-все-все про афродизіаки
  • наша вже традиційна "милота": квіткові любовні передбачення, пункт виконання мрій та бажань з музейною гарантією, зона для фотографування "Едем", - повідомляють на сторінці музею.

Реєстрація на екскурсі обов'язкова за телефоном  068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00) або у події на сторінці музею

Вартість квитка 50 грн (з врахуванням екскурсійного обслуговування).

Кількість місць обмежена: у зв’язку з карантинними заходами групи формуються до 10 осіб. Тож просимо всіх, хто зареєструвався, та з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсії, зняти реєстрацію за вказаним у публікації телефоном. Музей працює з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, тому відвідувачам потрібно мати засоби індивідуального захисту, - нагадують організатори.

До Дня закоханих у Вінницькому  краєзнавчому музеї підготували інтерактивну вечірню екскурсію

Нагадаємо, До Дня закоханих у Вінниці проведуть традиційний фестиваль "Святий Валентин на КВНі"

Читайте також
Вінничан запрошують на виставку унікальних годинникових механізмів і пристроїв
Детальніше
Вінничан запрошують на екскурсію у світ “Лицарів Поділля”
Детальніше
Вінницька мисткиня присвятила 150-річчю Лесі Українки виставку витинанок та живопису
Детальніше
У Вінниці триває реставрація музею Коцюбинського: зараз ремонтують адмінбудівлю
Детальніше
Через пандемію "Музей Науки" у Вінниці опинився на межі закриття
Детальніше
Вінницькі гіди адаптували свої екскурсії на англійську мову
Детальніше