Жителька Томашпільщини вирощувала понад 300 рослин снотворного маку

Жителька Томашпільщини вирощувала понад 300 рослин снотворного маку

18:00 14.07.2023

14 липня правоохоронці задокументували протиправну діяльність жінки, яка на території власного домогосподарства вирощувала рослини снотворного маку. Слідчі розпочали кримінальне провадження.

Під час обшуку правоохоронці виявили незаконний посів маку на присадибній земельній ділянці 55-річної мешканки Томашпільської громади. 316 заборонених наркотичних рослин вилучили та направили на експертизу.

В діях жінки вбачаються ознаки кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Після проведення експертиз буде визначена остаточна правова кваліфікація дій правопорушниці.

Нагадаємо, працівники поліції задокументували протиправну діяльність жительки села Михайлівка на Жмеринщині, яка на присадибній ділянці вирощувала наркотичні рослини. Поліція розпочала кримінальне провадження.

У 36-річного мешканця Вінниці поліцейські вилучили 95 згортків із наркотичними речовинами, які він зберігав з метою збуту. Чоловіку загрожує до 10 років обмеження волі.

Працівники Вінницького районного управління поліції за підтримки бійців КОРДу припинили злочинну діяльність раніше судимого жителя Вінниці, який збував наркотики.

Читайте також

ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Детальніше
Коротке замикання в Яришівці, автобус на Складській і вогонь у двох будинках — ніч пожеж на Вінниччині
Коротке замикання в Яришівці, автобус на Складській і вогонь у двох будинках — ніч пожеж на Вінниччині
Детальніше
На Вінниччині зупинили п'яного водія він кермував авто, яке було в розшуку
На Вінниччині зупинили п'яного водія: він кермував авто, яке було в розшуку
Детальніше
Секунди вирішували все у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Секунди вирішували все: у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше