Землі, якими розпоряджалась Мурованокуриловецька сільрада, повернули державі

Землі, якими розпоряджалась Мурованокуриловецька сільрада, повернули державі

10:07 26.07.2022

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов прокуратури про витребування на користь держави з незаконного володіння Мурованокуриловецької селищної ради трьох земельних ділянок.

Всупереч вимогам Земельного кодексу України, земельні ділянки, які перебували у користуванні Михайловецького професійного ліцею, наказом Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області у грудні 2020 року передали Мурованокуриловецькій громаді у комунальну власність. 24 лютого минулого року Мурованокуриловецька селищна рада зареєструвала право комунальної власності на ці ділянки.

Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області 13 вересня минулого року наказ в частині передачі у комунальну власність зазначених земель скасовувало. Однак, Мурованокуриловецька селищна рада заходи з повернення земельних ділянок загальною площею 122,43 га та вартістю понад 15 млн грн з комунальної у державну власність вживати відмовилася, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, у власність Липовецької та Теплицької громад повернули землі, вартість яких понад 500 тисяч гривень. Громади отримали право розпоряджатися земельними ділянками та отримувати від них прибуток.

Читайте також

Відбувся аукціон з оренди землі поблизу Малих Крушлинців Вінницької громади
Детальніше
У Хмільницькому районі держреєстраторка спричинила державі збитків на понад мільйон гривень
Детальніше
У Вінниці на аукціони виставлять земельні ділянки - де й коли відбудуться торги
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше
Вінницькі прокурори повідомили про підозру "жене пленного солдата ВСУ"
Детальніше