У Калинівці затримали наркодилера після збуту дози амфетаміну

Збував наркотики «з рук в руки»: в Калинівці затримали наркодилера

16:36 07.11.2024

У Калинівці поліція затримала зловмисника, який «заробляв» на збуті психотропів. За розповсюдження заборонених речовин затриманому загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Про це 7 листопада повідомили у Відділі комунікації поліції Вінницької області. 

Інформацію про те, що місцевий житель займається розповсюдженням наркотичних речовин відпрацьовували працівники сектору кримінальної поліції. Затримали 47-річного зловмисника відразу після збуту чергової дози амфетаміну. При собі він мав гроші від продажу психотропа. Фігурант працював за так званою схемою «з рук в руки». Раніше він вже потрапляв в полі зору поліції за вчинення аналогічних злочинів, – йдеться у повідомленні. 

Під час проведення обшуку за місцем проживання затриманого поліцейські вилучили: 

  • марихуану;
  • пристрої для куріння;
  • ваги. 

Вилучені речовини направили на експертизу.

Триває слідство 

Правопорушник затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Слідством проводиться досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання - до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Хмільницька окружна прокуратура.

Нагадаємо, планувала розкласти близько 50 згортків із канабісом: у Вінниці оперативники затримали 43-річну закладчицю. Наразі слідчі повідомили їй про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. 

Читайте також

На Вінниччині патрульні відреагували на сигнал про домашнє насильство, і знайшли посіви конопель
На Вінниччині патрульні відреагували на сигнал про домашнє насильство, і знайшли посіви конопель
Детальніше
Готував закладки по всьому місту у Вінниці затримали 19-річного наркоторговця
Готував закладки по всьому місту: у Вінниці затримали 19-річного наркоторговця
Детальніше
У Вінниці нетверезий водій влаштував дебош під час зупинки патрульними
У Вінниці нетверезий водій влаштував дебош під час зупинки патрульними
Детальніше
У центрі Вінниці нетверезий водій спричинив масштабне ДТП зіткнулись три автомобілі
Потрійна ДТП на вул.Соборній у Вінниці: 22-річний водій сів за кермо напідпитку
Детальніше
У Вінниці 50-річному чоловіку можуть інкримінувати зберігання наркотиків
На вулиці Андрія Первозванного у Вінниці затримали чоловіка з підозрілою кристалічною речовиною
Детальніше
Белла не підвела вінницькі митники виявили кокаїн і трамадол на кордоні
Белла не підвела: вінницькі митники виявили кокаїн і трамадол на кордоні
Детальніше