Затримали молодика, який обікрав жительку Жмеринського району

Затримали молодика, який обікрав жительку Жмеринського району

13:41 02.03.2024

Скориставшись відсутністю жінки, 19-річний мешканець Станіславчицької територіальної громади проник до її помешкання, звідки викрав гроші та інші цінності. Слідчі розпочали розслідування.

До поліції з повідомленням про крадіжку звернулася потерпіла. Жінка розповіла, що зникнення грошових коштів в сумі 200 доларів, 250 євро, золотих виробів та іншого майна вона виявила 1 березня після повернення додому.

У ході оперативно - розшукових заходів під підозру поліцейських потрапив 19-річний місцевий житель. Як з’ясувалось, хлопець раніше неодноразово приходив до потерпілої та допомагав їй по господарству. Розшукали правопорушника за місцем його проживання, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Затримали молодика, який обікрав жительку Жмеринського району

Викрадені речові докази вилучили.

Зловмисник затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.  

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання -  до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, правоохоронці менш ніж за добу розшукали правопорушника, який викрав мотоблок та бензопили у місцевих жителів та скоїв підпал авто. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Пів години, що рятують життя вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Пів години, що рятують життя: вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Детальніше
Арттерапія для захисників на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Арттерапія для захисників: на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Детальніше
Електросамокати, водойми та соцмережі про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Електросамокати, водойми та соцмережі: про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Детальніше
У Вінниці заарештували депутата та його спільника за земельну махінацію
Земля в оренду за 32 тисячі доларів: у Вінниці обрали запобіжний захід депутату-хабарнику
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Нічні пригоди на вул.Київській вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Нічні пригоди на вул.Київській: вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Детальніше