За пограбування АЗС хмільничанина засудили до семи років позбавлення волі

За пограбування АЗС хмільничанина засудили до семи років позбавлення волі

15:42 08.11.2023

За пограбування АЗС хмільничанина засудили до семи років позбавлення волі. слідчі довели причетність підозрюваного ще й до двох крадіжок.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Злочин стався 5 серпня в Хмільнику на одній із місцевих автозаправок. 21-річного грабіжника працівники поліції затримали відразу неподалік місця злочину, - йдеться у повідомленні.

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що обвинувачений вночі 6 серпня зайшов до приміщення автозаправки у Хмільнику. Зловмисник зібрав в пакет товари з прилавків та, аби відвернути увагу касирки, замовив приготування страви. Коли працівниця почала виконувати замовлення, засуджений втік.

Касирка відразу звернулась до поліції за допомогою, що дало змогу оперативно затримати підозрюваного.

Також слідчі довели причетність засудженого ще двоє крадіжок, які він вчинив напередодні затримання.

За рішенням суду

Хмільницький міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст.185 (крадіжка) та ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України й засудив до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вінницький апеляційний суд скасував вирок Томашпільського районного суду та виніс вирок вінничанину - п'ять років за гратами. Чоловік привласнив пів мільйона бюджетних коштів, які виділили на придбання авто. 

Читайте також

Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше
На Вінниччині зник 16-річний хлопець: поліція просить допомоги в розшуку
Востаннє бачили біля «Епіцентру»: у передмісті Вінниці шукають зниклого підлітка
Детальніше
Кінологи, вибухотехніки й спецспорядження вінницькі ліцеїсти опановували правила виживання
Кінологи, вибухотехніки й спецспорядження: вінницькі ліцеїсти опановували правила виживання
Детальніше
Нерви підвели у Вінниці зупинили Opel з наркотиками та водієм без прав
Нерви підвели: у Вінниці зупинили Opel з наркотиками та водієм без прав
Детальніше
Ігнорував вимоги й ховався на Вінниччині зухвалого іноземця видворяють за межі країни
Ігнорував вимоги й ховався: на Вінниччині зухвалого іноземця видворяють за межі країни
Детальніше