За 24 000 доларів організував вінничанину незаконний «трансфер» за кордон

За 24 000 доларів організував вінничанину незаконний «трансфер» за кордон

19:50 27.02.2026

За 24 000 доларів організував вінничанину незаконний «трансфер» за кордон: поліція та СБУ затримали підозрюваного.

Про це 27 лютого інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

28-річний житель Вінницького району пообіцяв «клієнту» за грошову винагороду забезпечити нелегальне переправлення поза межами офіційного пропуску, інструктував його про деталі поїздки та заходи конспірації, — йдеться у повідомлені. 

Протиправну діяльність чоловіка викрили слідчі слідчого управління ГУНП у взаємодії з кіберполіцейськими та співробітниками СБУ. 

За 24 000 доларів організував вінничанину незаконний «трансфер» за кордон

За силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення його затримали в одному з торгових центрів Вінниці після отримання зловмисником обумовленої суми – 24 тис. доларів. У результаті обшуку вилучили мобільний телефон та грошові кошти, отриманні злочинним шляхом.

Триває слідство

За цим фактом слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до дев'яти років позбавлення волі з трирічною забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна. 

Нагадаємо, на Вінниччині правоохоронці викрили чергову схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
Сотні порушень та конфісковані човни поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Сотні порушень та конфісковані човни: поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Детальніше
20 тисяч за підпис у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
20 тисяч за підпис: у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
Детальніше
Самогубство чи кримінал Під Вінницею знайшли понівечене вогнем тіло 26-річного вінничанина
Самогубство чи кримінал? Під Вінницею знайшли обгоріле тіло 26-річного вінничанина
Детальніше