За 20 тис. доларів військовозобов'язаному вінничанину обіцяли, що він уникне мобілізації

За 20 тис. доларів військовозобов'язаному вінничанину обіцяли, що він уникне мобілізації

16:29 16.06.2024

У Вінниці суд застосував запобіжний захід для чоловіка, який підозрюється у прийнятті неправомірної вигоди за вплив на рішення уповноваженої особи.

Про це інформує Вінницький міський суд.

Слідчий суддя розглянув клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для чоловіка, який підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, - йдеться у повідомленні.

Суд встановив, що підозрюваний, перебуваючи у Вінниці, у ході особистої зустрічі та розмови із військовозобов'язаним, висловив останньому вимогу про надання неправомірної вигоди у розмірі 20 000 доларів за вплив на рішення посадовими особами про не здійснення мобілізації військовозобов'язаного, а також виготовлення документа,  що дає підстави для перетину державного кордону України.

Військовозобов'язаний, знаючи, що дії підозрюваного є протиправними, звернувся до правоохоронних органів.  

Надалі, підозрюваний кілька разів зустрічався із військовозобов'язаним і отримав від нього 5 000 доларів особисто, а також попросив свого знайомого отримати ще 15 000 доларів для нього.

При обранні запобіжного заходу слідчий суддя врахував обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України. 

Запобіжний захід

За результатами судового розгляду, суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 1 000 000 гривень.

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, у Вінниці суд застосував запобіжні заходи для осіб, які підозрюються у виготовлені та розповсюдженні порнографії. Про це інформує пресслужба Вінницького міського суду.

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Поліцейські Вінничини затримали 38-річного іноземця
Детальніше
Судитимуть наркодилера, в якого вилучили наркотиків на понад 3 млн грн
Детальніше
Вінницький суд присудив вбивці односельця 13 років за ґратами
Детальніше
Бронювання в Дії вже тестують - за кілька тижнів послуга стане загальнодоступною
Детальніше