Їхав на червоний: у Вінниці водій Mazda ледь не збив людей на переході

Їхав на червоний: у Вінниці водій Mazda ледь не збив людей на переході

15:12 11.04.2024

Патрульні склали протокол на порушника, який проїхав на червоне та ледь не збив пішоходів. Подія сталася на вулиці Академіка Янгеля у Вінниці.

Водій автомобіля Mazda проїхав на заборонний сигнал світлофора, чим створив аварійну ситуацію. Через це порушення громадяни, які переходили дорогу на регульованому пішохідному переході на зелене світло, змушені були різко змінити напрямок руху для власної ж безпеки.

20-річного водія-порушника розшукали. На нього склали протокол за ч. 5 ст. 122 (Рух на заборонний сигнал світлофора, що спричинив створення аварійної обстановки) КУпАП, - інформує патрульна поліція Вінницької області.

Нагадаємо, у Вінниці на перехресті Келецької та Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували камери Ситуаційного центру міста.

 

Embedded thumbnail for Їхав на червоний: у Вінниці водій Mazda ледь не збив людей на переході

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше