Як привласнили 8 млн грн вінницького оборонного заводу

Як привласнили 8 млн грн вінницького оборонного заводу

16:04 18.02.2022

Прокуратура підозрює керівника ПП “Юсод” у привласненні коштів Міністерства оборони України під час надання послуг з ремонту та техобслуговування транспортних засобів військового призначення, а також у наданні неправомірної вигоди службовій особі. 

Про це 18 лютого поінформувало видання “Наші гроші”.

Зокрема, за інформацією видання, слідчі встановили факт привласнення керівником ПП “Юсод” коштів за договором, укладеним між ПП “Юсод” та Вінницьким 45 експериментальним механічним заводом (сума угоди 8 млн грн). Встановлено, що гроші за нібито виконані роботи були перераховані ПП “Юсод”.

У листопаді 2021 року директору “Юсод” повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, - інформує видання.

У лютому прокуратура звернулася до суду з клопотанням застосувати до керівника фірми цілодобовий домашній арешт. Суд клопотання не задовольнив, водночас застосував до директора підприємства запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання.

Нагадаємо, 8 грудня слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області оголосили про підозру киянину, який, залучивши спільників, у минулому році незаконно заволодів частиною статутного капіталу цукрового заводу в Іллінецькому районі.

Читайте також

У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 18 червня
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
Ще три гектари землі на Вінниччині повернули у власність держави
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше