Взяли під варту жителя Липовецької громади, який згвалтував чотирирічну дівчинку

Взяли під варту жителя Липовецької громади, який згвалтував чотирирічну дівчинку

11:16 31.10.2022

За процесуального керівництва Немирівської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування за підозрою у зґвалтуванні чотирирічної дівчинки.

Слідство установило, що раніше судимий 31-річний житель Липовецької громади, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, у будинку сестри вчинив дії сексуального характеру стосовно чотирирічної дівчинки.

Наразі чоловікові вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України,  слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого, погоджене прокурором, та до нього застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

"Світить" до 15 років

Хід розслідування керівництво обласної прокуратури взяло на контроль. У разі доведення винуватості чоловіка в судовому порядку йому загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Нагадаємо, Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав 35-річного мешканця Хмільницького району винуватим у згвалтуванні 12-річної дівчинки. Йому призначили покарання у виді 11 років позбавлення волі.

Читайте також

У Вінниці суд удвічі збільшив термін матері, чия дитина померла від голоду
У Вінниці суд удвічі збільшив термін матері, чия дитина померла від голоду
Детальніше
Вінниччина відправила 32 дитини пільгових категорій до «Артеку» — як отримати путівку
Вінниччина відправила 32 дитини пільгових категорій до «Артеку»: як отримати путівку
Детальніше
Майже 300 вінницьких дітей знайшли нових друзів у літніх таборах
Майже 300 вінницьких дітей знайшли нових друзів у літніх таборах
Детальніше
Вінницька дитяча лікарня отримала 25 розкладних ліжок для батьків
Вінницька дитяча лікарня отримала 25 розкладних ліжок для батьків
Детальніше
Розпалював ворожнечу в ефірі віницький суд призначив 10 років ув'язнення росіянину
Розпалював ворожнечу в ефірі: віницький суд призначив 10 років ув'язнення росіянину
Детальніше
Вінничанина оштрафували за наркотики хоч він й виправдовувався, що просто знайшов їх на дорозі
Вінничанина оштрафували за наркотики: хоч він й виправдовувався, що просто "знайшов їх на дорозі"
Детальніше