Винесли вирок трьом чоловікам за пограбування та вбивство вінничанина

Винесли вирок трьом чоловікам за пограбування та вбивство вінничанина

15:22 15.03.2023

Вінницький міський суд визнав трьох жителів Вінниччини, які вчинили напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством та умисне вбивство потерпілого, винуватими.

Обвинувачені близько третьої години ночі 3 травня 2017 побачили раніше незнайомого їм нетверезого чоловіка, який ішов в напрямку вул. Коцюбинського у Вінниці.

Двоє співучасників перебували неподалік та у разі необхідності могли попередити нападника про появу сторонніх осіб. При цьому нападник наніс потерпілому множинні удари ножем в область голови, шиї, тулуба та кінцівок, спричинивши тілесні ушкодження, від яких потерпілий помер на місці події, забрав його наплічник, де знаходилося 2 тис. грн та зі своїми спільниками зникли з місця події. Викраденим майном розпорядилися на власний розсуд, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Суд виніс вирок

Хоча обвинувачені свою вину не визнали, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, тривалий час вводили суд в оману, прокурор довів у суді поза розумним сумнівом винуватість обвинувачених у скоєних злочинах.

Судом злочинців визнано винуватими у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено одного з них до покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, а його спільників - у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На цей час вирок законної сили ще не набрав.

Нагадаємо, Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок міського суду, яким 33-річного чоловіка покарано 15 роками ув’язнення. Влітку 2019 року засуджений убив з особливою жорстокістю рідну сестру.

Читайте також

Самогубство чи кримінал Під Вінницею знайшли понівечене вогнем тіло 26-річного вінничанина
Самогубство чи кримінал? Під Вінницею знайшли обгоріле тіло 26-річного вінничанина
Детальніше
20 років тюрми не вистачило у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
20 років тюрми не вистачило: у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
Детальніше
Ранкова автотроща біля Стрижавки двоє людей у лікарні, автівки на штрафмайданчику
Ранкова автотроща біля Стрижавки: двоє людей у лікарні, автівки на штрафмайданчику
Детальніше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Детальніше
17 ножових поранень і втеча в ліс на Вінниччині пасинок жорстоко розправився з вітчимом
17 ножових поранень і втеча в ліс: на Вінниччині пасинок жорстоко розправився з вітчимом
Детальніше
Мільйонні борги перед громадою забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Мільйонні борги перед громадою: забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Детальніше