Винесли вирок молодику - у Війтівецькій громаді вбив та закопав знайомого

Винесли вирок молодику - у Війтівецькій громаді вбив та закопав знайомого

10:19 16.01.2023

Хмільницький міськрайонний суд визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим 25-річного місцевого жителя у вбивстві односельця.

У судовому провадженні прокурор довів, що обвинувачений у серпні минулого року, перебуваючи в одному із сіл Війтівецької громади, під час застілля приревнував співмешканку до односельця.

На ґрунті ревнощів він обухом сокири вдарив потерпілого по голові, від чого чоловік втратив свідомість. Потім викруткою завдав чоловікові чисельних ударів у різні частини тіла. З метою приховання вчиненого злочину зловмисник виніс тіло вбитого та закопав труп на городі, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Суд призначив покарання

За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів підсудного визнано винуватим у вчиненні умисного вбивства та засуджено до покарання у виді десяти років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Нагадаємо, на Вінниччині чоловік з ревнощів убив односельця та закопав на городі. Аби приховати злочин та уникнути відповідальності 25-річний зловмисник виніс тіло вбитого знайомого в кінець городу та закопав. Зловмисник разом зі співмешканкою, яка була очевидицею злочину, прибрали в будинку, де сталося вбивство.

Читайте також

Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen: поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
Детальніше
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Детальніше
Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше