Викрили сутенерку, яка вербувала вінничанок для зайняття проституцією

Викрили сутенерку, яка вербувала вінничанок для зайняття проституцією

11:04 21.07.2023

27-річна киянка втягувала у проституцію громадянок, які опинились у складних життєвих обставинах або скрутному матеріальному становищі. Мережа злочинного бізнесу діяла у декількох регіонах країни, у т.ч. в Вінниці.

Про це 21 липня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Викрили сутенерку, яка вербувала вінничанок для зайняття проституцією

За словами начальника Управління міграційної поліції обласного главку Кирила Доценка, поліцейські встановили, що зловмисниця також підшукувала дівчат, які працювали диспетчерами у так званому call-центрі. Вони знаходили клієнтів через оголошення у месенджерах, відповідали на їхні дзвінки та допомагали організовувати зустрічі на орендованих квартирах.

Правоохоронці з’ясували, що вартість послуг становила 2000 гривень за годину. Бізнес, який організувала сутенерка з помічницями на п’яти жінках віком від 22 до 41 років, приносив до мільйона місячного прибутку. Гроші ділили навпіл, - йдеться у повідомленні.

Оперативники управління міграційної поліції Вінниччини спільно зі слідчими слідчого управління обласного главку провели санкціоновані обшуки у місті Київ, в приміщенні, де приймали замовлення від клієнтів, та в орендованих квартирах Вінниці. 

Викрили сутенерку, яка вербувала вінничанок для зайняття проституцією

У результаті вилучили:

  • мобільні телефони, 
  • сім-карти, 
  • чорнові записи, 
  • гроші,
  • інші речові докази, які підтверджують причетність фігуранток до вчинення злочину.

Мовою закону

Організаторці слідчі під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вже повідомили про підозру у сутенерстві (ч.2 ст.303 Кримінального кодексу України), за що їй загрожує до семи років ув’язнення. Також правоохоронці проводять розслідування стосовно інших осіб, які допомагали в організації сутенерства.

Нагадаємо, 27-річна організаторка незаконного бізнесу орендувала квартири у різних регіонах України, де надавались послуги сексуального характеру за грошову винагороду. Поліцейські провели кілька одночасних обшуків у Вінниці та в різних областях та вилучили речові докази злочинної діяльності. 

Читайте також

Нитка, що оберігає воїна у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Нитка, що оберігає воїна: у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Детальніше
На Вінниччині судитимуть студенток за катування однокурсниці в гуртожитку
На Вінниччині судитимуть студенток за катування однокурсниці в гуртожитку
Детальніше
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей куди звертатися та які документи готувати
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей: куди звертатися та які документи готувати
Детальніше
У Вінниці патрульні та нацгвардійці допомогли дівчині на кріслі колісному дістатися додому
У Вінниці патрульні та нацгвардійці допомогли дівчині на кріслі колісному дістатися додому
Детальніше
Нерви підвели вінничанин намагався втекти від поліції, бо ховав у кишенях наркотики
Нерви підвели: вінничанин намагався втекти від поліції, бо ховав у кишенях наркотики
Детальніше
Вечірня прогулянка закінчилася в лікарні у Тиврові підліток на мопеді збив 13-річну дівчинку
Вечірня прогулянка закінчилася в лікарні: у Тиврові підліток на мопеді збив 13-річну дівчинку
Детальніше