Викрала іграшки з Меморіалу пам’яті жертв російського обстрілу та планувала віддати їх дітям з неблагополучних сімей

Викрала іграшки з вінницького Меморіалу пам’яті жертв російського обстрілу

12:09 07.10.2024

Жінка викрала іграшки з Меморіалу пам’яті жертв російського обстрілу, який стався 14 липня 2022 року у Вінниці. Каже, що викрадене хотіла віддати дітям з неблагополучних сімей. Для з'ясування усіх обставин події викликали правоохоронців.

Про це 7 жовтня інформують у Ситуаційному центрі.

Близько 16 години, 4 жовтня за допомогою міських камер відеоспостереження було зафіксовано як громадянка підійшла до пам’ятної стели біля Будинку офіцерів і забрала іграшки, які залишили рідні загиблих. Шляхом співпраці Ситуаційного центру та Патрульної поліції, жінку оперативно розшукали, - йдеться у повідомленні.

Охоронцям порядку громадянка повідомила, що іграшку взяла нібито для того, аби віднести дітям з неблагополучних сімей. Для з’ясування усіх обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу.

Такі випадки, на превеликий жаль, не поодинокі. Люди дозволяють собі цинічно забирати з меморіалу квіти, горщики, іграшки та інше, - повідомляють у Ситуаційному центрі. 

Нагадаємо, дівчина викрала з картки подруги понад 260 тисяч гривень: поліцейські Гнівані встановили зловмисницю. Нею виявилась 20-річна жителька Тиврівської територіальної громади. 

Читайте також

Нічна варта у Вінниці патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Нічна варта у Вінниці: патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Детальніше
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
Детальніше
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу: госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
Детальніше
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори місто створює безбар'єрні умови для захисників
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори: місто створює безбар'єрні умови для захисників
Детальніше
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше