Вибух в дитсадку Вінниці - розслідування контролює прокуратура

Вибух в дитсадку Вінниці - розслідування контролює прокуратура

17:35 11.01.2021

Вінницька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, розпочатому у зв’язку із незаконним поводженням з вибуховими речовинами. 

Слідством встановлено, що 11 січня об 11 годині старша медична сестра одного із дошкільних навчальних закладів Вінниці зателефонувала на «102» та повідомила що на території садочку пролунав схожий на вибух гуркіт, який налякав дітей та двоє з них отримали тілесні ушкодження, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Виїздом на місце події керівництва Вінницької місцевої прокуратури та поліції встановлено, що прогулюючись на території навчального закладу, діти знайшли предмет синього кольору, схожий на м’ячик для гри в настільний теніс. Граючись з ним, дітлахи вирішили бити його іграшковим дитячим відерцем. Під час одного з таких ударів пролунав вибух.

Тілесних ушкоджень вихованці дошкільного закладу, на щастя, не отримали. Оглядом лікарів швидкої медичної допомоги у двох діток виявлено незначне почервоніння шкіри без опіків. Госпіталізації ніхто з них не потребує, - додають у прокуратурі.

За цим фактом 11 січня розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 КК України. Тривають допити свідків, виконуються інші першочергові слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.

Хід розслідування керівництвом обласної прокуратури взято на контроль.

Нагадаємо, у Вінниці на території садочка пролунав вибух. Троє діток отримали травми.

Embedded thumbnail for Вибух в дитсадку Вінниці - розслідування контролює прокуратура

Читайте також

На Вінниччині 15-річний підліток на BMW врізався в дерево, четверо його друзів у лікарні
На Вінниччині 15-річний підліток на BMW врізався в дерево, четверо його друзів у лікарні
Детальніше
ДТП біля торговельного центру у Вінниці 10-річного самокатника госпіталізували після наїзду авто
ДТП біля торговельного центру у Вінниці: 10-річного самокатника госпіталізували після наїзду авто
Детальніше
На Вінниччині викрили серійного розповсюджувача дитячого порно підозрюваного взяли під варту
На Вінниччині викрили серійного розповсюджувача дитячого порно: підозрюваного взяли під варту
Детальніше
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
Детальніше
Пів століття гармонії Вінниця відсвяткувала «золотий» ювілей легендарної музичної школи
Пів століття гармонії: Вінниця відсвяткувала «золотий» ювілей легендарної музичної школи
Детальніше
На Вінниччині готують масштабні підривні роботи що варто знати жителям двох районів
На Вінниччині готують масштабні підривні роботи: що варто знати жителям двох районів
Детальніше