Водія, який збив вінничанку та втік, знайшли правоохоронці

Водія, який збив вінничанку та втік, знайшли правоохоронці

17:05 09.06.2021

Працівники поліції встановили місцезнаходження 37-річного водія мікроавтобуса, який 8 червня на вул. Сабарівське шосе збив 19-річну дівчину. Також у автопригоді постраждав пасажир мікроавтобуса.   

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 37-річного водія, причетного до аварії, поліцейські затримали 9 червня близько 14.00 год, коли він повернувся додому.

Ввесь цей час правопорушник переховувався у лісовому масиві в Сабарівському мікрорайоні обласного центру. У водія взяли зразки крові для з’ясування чи був він у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Його затримали у процесуальному порядку, - повідомили в поліції.

Остаточна кваліфікація правопорушення буде визначена  після проведення усіх необхідних експертиз. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, У Вінниці нетверезий водій мікроавтобуса збив 19-річну дівчину та втік з місця ДТП

Читайте також

У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше