Водій Renault зізнався копам, що вживав наркотики

Водій Renault зізнався копам, що вживав наркотики

12:49 15.01.2021

Днями на вулиці Сергія Зулінського патрульні зупинили автомобіль Renault Logan. Під час спілкування з водієм інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп'яніння: обличчя було блідим, зіниці очей не реагували на світло, а поведінка не відповідала обстановці.

Як повідомили у  патрульній поліції Вінницької області, правоохоронці запропонували водієві проїхати до наркодиспансеру, однак він відмовився. Сказав, що не бачить сенсу їхати до медзакладу, оскільки декілька днів тому вживав канабіс та амфетамін.

На 31-річного водія автомобіля Renault Logan патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.  По базі даних поліцейські встановили, що в стані сп'яніння водій сідає за кермо втретє, - інформують у поліції.

Нагадаємо, на Чумацькій затримали п’яного водія: вміст алкоголю в його крові "зашкалював"

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше