Водій напідпитку намагався відкупитися від поліцейських

Водій напідпитку намагався відкупитися від поліцейських

15:08 21.01.2021

3000 гривень пропонував патрульним водій за непритягнення його до відповідальності за керування напідпитку.

Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, вночі з 19 на 20 січня за  порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль Mitsubishi L 200. За кермом перебував 22-річний водій.

Під час спілкування інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Перевірка на алкотестері проходила в медзакладі в присутності лікаря-нарколога. Результат виявився позитивним – 1,01 проміле.  Дорогою до наркодиспансеру водій неодноразово пропонував патрульним хабар у розмірі 3000 гривень. Таким чином кермувальник намагався уникнути адміністративної відповідальності, - інформують у поліції.

Для документування цієї події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, на свята вінницькі поліцейські "зловили" за кермом 37 нетверезих водіїв

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше