Вісім років ув’язнення за два зґвалтування присудили жмеринському рецидивісту

Вісім років ув’язнення за два зґвалтування присудили жмеринському рецидивісту

11:16 20.12.2024

Вісім років ув’язнення – суд виніс вирок обвинуваченому у двох зґвалтуваннях. Резонансний випадок стався у березні в Жмеринському районі.

Про це 20 грудня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейські одразу затримали 45-річного підозрюваного, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за різні злочини та провів за ґратами понад 25 років, - йдеться у повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 35-річна місцева мешканка та її знайома прийшли у справах до помешкання зловмисника. Між жінкою та фігурантом виник конфлікт, під час якого він побив потерпілу, зґвалтував, а потім вчинив насильницькі дії сексуального характеру й відносно неповнолітньої. 

За рішенням суду

На підставі зібраних слідством доказів суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні низки кримінальних правопорушень: спричиненні тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 ККУ), незаконному позбавленні волі (ч. 2 ст. 146 ККУ) та зґвалтуванні, у т.ч. неповнолітньої (ч. 2,3 ст. 152 ККУ) й призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на вісім років.

Досудове розслідування проводили слідчі Жмеринського районного відділу поліції, процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення здійснювала Жмеринська окружна прокуратура.

Нагадаємо, 14 років позбавлення волі – на Вінниччині суд виніс вирок обвинуваченому у зґвалтуванні дівчинки. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

На Вінниччині засудили чоловіка за ґвалтування 14-річної падчерки
На Вінниччині засудили чоловіка за ґвалтування 14-річної падчерки
Детальніше
У Вінниці водій гідроцикла травмував плавця і зник з місця події
У Вінниці водій гідроцикла травмував плавця і зник з місця події
Детальніше
Житель Гайсинського району вирощував наркорослини — поліція вилучила посів
Житель Гайсинського району вирощував наркорослини — поліція вилучила посів
Детальніше
На Вінниччині 20-річний вандал розтрощив шість пам'ятників на кладовищі
На Вінниччині п'яний 20-річний вандал розтрощив шість пам'ятників на кладовищі
Детальніше
Фіктивний ремонт дороги на Вінниччині збитки громади перевищили 511 тис. грн
Фіктивний ремонт дороги на Вінниччині: збитки громади перевищили 511 тис. грн
Детальніше
Ночували в покинутому будинку знайшли трьох дітей, які зникли на Вінниччині напередодні ввечері
Ночували в покинутому будинку: знайшли трьох дітей, які зникли на Вінниччині напередодні ввечері
Детальніше