Вінницький водій так хотів відкупитись від патрульних, що навіть підвищував “ставку”

Вінницький водій так хотів відкупитись від патрульних, що навіть підвищував “ставку”

12:32 05.02.2021

За результатами розгляду обвинувального акту Вінницької місцевої прокуратури суд визнав винним вінничанина у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України) та призначив йому покарання  у виді штрафу в сумі 8 500 грн.

У суді прокурор довів, що в лютому 2020 року, працівники патрульної поліції зупинили транспортний засіб, водій якого поводився неадекватно. Обстеживши 22-річного вінничанина на приладі “Драгер” встановили, що він керував авто в стані алкогольного сп`яніння. З метою уникнення адмінвідповідальності, водій запропонував та надав інспекторам патрульної поліції неправомірну вигоду в сумі 300 гривень. Не звертаючи увагу на неодноразові попередження правоохоронців про кримінальну відповідальність за скоєне, правопорушник не припинив свою протиправну поведінку, та запропонував ще 2 тис. гривень працівникам патрульної поліції, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Таким чином правопорушник поніс покарання згідно із законом.

Нагадаємо, у Літинському суді слухатимуть справу нетверезого хабарника-водія.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше