Вінницький Mercedes потрапив у подвійну аварію під Житомиром
Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, поблизу села Гуйви Житомирського району. Унаслідок зіткнення автомобілів був частково ускладнений рух у напрямку обласного центру, тож патрульні поліцейські здійснювали його регулювання.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції.
Попередньо, на автошляху зіткнулися автомобілі «Honda Accord» під керуванням 23-річного жителя м. Харкова та «Skoda Octavia», за кермом якого перебував 55-річний житомирянин. Від удару другий легковик занесло й відбулося його зіткнення з автомобілем «Mercedes E 300» під керуванням 28-річного жителя Вінниці.
![Вінницький Mercedes потрапив у подвійну аварію під Житомиром](/sites/default/files/styles/compressor/1000x434/inline-images/vinnickiy-mercedes-potrapiv-u-podviynu-avariyu-pid-zhitomirom-2.jpg?itok=1jyzneKh)
Унаслідок ДТП травми отримав водій автомобіля «Skoda», його доставили до медичного закладу.
Нині триває встановлення всіх причин та обставин події.
Нагадаємо, за інформацією Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Вінницькій області з початку цього року поліцейські зафіксували 931 дорожньо-транспортну пригоду, з яких 177 - з потерпілими. У цих автопригодах травмувались 225 людей та 39 загинули.