Вінницькі слідчі задокументували дві невдалі спроби підкупу патрульних

Вінницькі слідчі задокументували дві невдалі спроби підкупу патрульних

14:23 04.01.2024

Вінницькі слідчі задокументували дві невдалі спроби підкупу патрульних - у Вінницькому та Жмеринському районах області.

Про це 4 січня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Водіїв, віком 40 та 42 роки, працівники поліції зупинили третього січня за порушення Правил дорожнього руху. Один із них перебував за кермом під дією наркотиків, другий в стані алкогольного сп’яніння - йдеться у повідомленні.

У 40-річного жителя Іллінці, який керував легковиком Volkswagen, поліцейські помітили ознаки наркотичного сп’яніння. Від пропозиції пройти медичний огляд у лікарні він відмовився. Під час документування адмінправопорушення чоловік почав пропонувати інспекторам 5 тис. грн за не складання протоколу.

У місті Шаргород 42-річний керманич автомобіля ВАЗ, який теж відмовився проходити освідування, залишив в службовому автомобілі 200 доларів, щоб інспектори «порвали» протокол та не поміщали його автомобіль на арештмайданчик.

Відкрили провадження

На обох водіїв складення адміністративні протоколи за ст.130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автомобілі помістили на арештмайданчики.

Вінницькі слідчі задокументували дві невдалі спроби підкупу патрульних

За фактами пропозицій та надання працівникам поліції неправомірної вигоди, відкриті провадження за ч.1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

За таке правопорушення передбачено покарання — до чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Тульчинському у районі 49-річний нетверезий водій автомобіля ВАЗ намагався "домовитися" з інспекторами про не притягнення його до адміністративної відповідальності. Слідчі розпочали досудове розслідування.

Читайте також

На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
Детальніше
Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше
Підроблений техпаспорт за гроші на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Підроблений техпаспорт за гроші: на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Детальніше
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
Детальніше
ДТП у Бершаді після зіткнення двох авто медики допомагали водійці Jeep
ДТП у Бершаді: після зіткнення двох авто медики допомагали водійці Jeep
Детальніше
Смертельна ДТП у Вахнівці після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Смертельна ДТП у Вахнівці на Вінниччині: після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Детальніше