Вінницькі поліцейські встановили зловмисника, який обікрав таксиста

Вінницькі поліцейські встановили зловмисника, який обікрав таксиста

16:10 12.04.2024

11 квітня працівники відділу поліції № 2 Вінницького районного управління поліції розшукали 38-річного правопорушника, який вночі обікрав водія таксі. 

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

До поліції з повідомленням про крадіжку гаманця, в якому знаходились 300 доларів, 50 євро, 5000 гривень та особисті документи, звернувся 24-річний вінничанин. Зі слів потерпілого, він виявив відсутність особистих речей та грошей після чергової поїздки з пасажиром, - йдеться у повідомленні.

Як розповів начальник Відділу поліції № 2 Вінницького райуправління  Юрій Голуб, у ході оперативно - розшукових заходів та завдяки відеозаписам з камер спостереження оперативники упродовж доби встановили чоловіка, причетного до вчинення правопорушення. Ним виявився 38-річний раніше судимий за крадіжки житель Вінниці. Розшукали його на території Хмільницького району.  

Викрадене у зловмисника частково вилучили.

Наразі  вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Триває розслідування

За цим фактом слідством розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання до 8 років ув’язнення.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється Вінницькою  окружною прокуратурою.

Нагадаємо, на вулиці Ботанічній у Вінниці за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2106. У водія помітили ознаки наркотичного сп'яніння. 

Читайте також

Задимило весь під’їзд як вінницькі патрульні рятували людей з пожежі на Петра Запорожця
Задимило весь під’їзд: як вінницькі патрульні рятували людей з пожежі на Петра Запорожця
Детальніше
Гучний скандал у Тульчині керівницю будинку-інтернату затримали за торгівлю людьми
Гучний скандал у Тульчині: керівницю будинку-інтернату затримали за торгівлю людьми
Детальніше
Ракети та «шахеди» один день на межі ризику з вінницькими майстрами розмінування
Ракети та «шахеди»: один день на межі ризику з вінницькими майстрами розмінування
Детальніше
СБУ викрила шість масштабних каналів втечі призовників, один із них — на Вінниччині
СБУ викрила шість масштабних каналів втечі через кордон, один із них — на Вінниччині
Детальніше
Кинув машину посеред дороги та накивав п’ятами деталі затримання нічного порушника у Вінниці
Кинув машину посеред дороги та накивав п’ятами: деталі затримання нічного порушника у Вінниці
Детальніше
Писав музику, вірші та боронив країну у Вінниці вшанували пам’ять бійця КОРДу в день його народження
Писав музику, вірші та боронив країну: у Вінниці вшанували пам’ять бійця КОРДу в день його народження
Детальніше