Вінницькі поліцейські два місяці забезпечували правопорядок на Донеччині
16 січня з Донеччини повернулися бійці зведеного загону поліції, які два місяці забезпечували правопорядок та безпеку громадян на Донеччині. Напередодні їх замінив загін вінницьких колег.
Працівники поліції з-поміж бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Вінниця”, працівників територіальних підрозділів та патрульних поліцейських, які несли службу з охорони публічного порядку в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, прибули до Вінниці, де на них чекали рідні, друзі та колеги.
![Вінницькі поліцейські два місяці забезпечували правопорядок на Донеччині](/sites/default/files/styles/compressor/766x475/inline-images/vinnicki-policeyski-dva-misyaci-zabezpechuvali-pravoporyadok-na-donechchini-2.jpg?itok=xKDDUrWt)
Зустрів поліцейських керівник батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Вінниця” Руслан Гурняк.
Він подякував бійцям за сумлінне виконання службових обов’язків, а їхнім родинам - за постійну підтримку. На Сході України вінницькі поліцейські несуть службу від початку бойових дій.
Нагадаємо, 7 листопада до Вінниці повернувся зведений загін вінницьких правоохоронців із зони проведення ООС в рамках чергової ротації.