Вінницькі патрульні зупинили водія, який був напідпитку
Вночі на автодорозі М-30 за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Passat.
Про це 27 жовтня інформує патрульна поліція Вінницької області.
Під час перевірки документів патрульні виявили у водія ознаки алкогольного спʼяніння. Чоловік погодився пройти огляд на стан спʼяніння за допомогою спецприладу Драгер на місці зупинки, - йдеться у повідомленні.

Результат позитивний — 2,16 проміле алкоголю в організмі.
Склали протокол
На 27-річного водія автомобіля Volkswagen Passat інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного спʼяніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.
Нагадаємо, у Вінниці зупинили водія напідпитку, який ледь тримався на ногах, рівень алкоголю в його організмі в 11 разів перевищив норму. Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.





