Вінницькі КОРДівці затримали «домушників»
16 жовтня оперативники управління карного розшуку обласного главку поліції з залучення спецпідрозділу КОРД у м. Хмельницький затримали трьох зловмисників, підозрюваних у вчиненні квартирних крадіжок на території Вінницької та інших областей.
12 жовтня до поліції звернувся мешканець Вінницького району та повідомив, що ввечорі невідомі пошкодили війно у його будинку, проникли всередину та викрали золоті та срібні вироби.
Поліцейські встановили авто, на якому могли пересуватися ймовірні зловмисники. За допомогою камер відеонагляду оперативники з’ясували їх місцезнаходження.
![Вінницькі КОРДівці затримали «домушників»](/sites/default/files/styles/compressor/720x960/inline-images/8_1.jpg?itok=8mcIay8i)
З’ясувалось, що троє чоловіків на два дні винайняли у Вінниці житло, після чого поїхали у напрямку Хмельницької області.
Як розповів начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, у Хмельницькому підозрюваних затримали за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД біля під’їзду багатоповерхівки.
![Вінницькі КОРДівці затримали «домушників»](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/1_1.jpg?itok=MyrBW2o0)
У мікроавтобусі Volkswagen Transporter, на якому пересувалися зловмисники, поліцейські вилучили ювелірні вироби, викрадені з помешкань потерпілих, відмички, рукавички, рації, шокери, зброю та інші речі, що свідчать про їхні злочинні дії.
![Вінницькі КОРДівці затримали «домушників»](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/3_5.jpg?itok=o6IQr8aS)
Затримані жителі м. Маріуполь Донецької області, віком 28 та 33 роки, двоє з яких – рідні брати. Усі мають судимості за вчинення крадіжок.
Наразі вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. За крадіжки, поєднані з проникненням у житло, передбачне покарання до 6 років ув’язнення.
Як ми раніше повідомляли, Копи затримали чоловіків, які вкрали в пенсіонера 50 тисяч гривень