Вінницька вантажівка потрапила у ДТП на Хмельниччині - загинула жінка

Вінницька вантажівка потрапила у ДТП на Хмельниччині - загинула жінка

11:26 14.01.2022

Дорожньо-транспортна пригода сталася 13 січня, близько 19.00 години поблизу села Коськів на Шепетівщині.

Автомобіль “Dacia Logan” під керуванням 21-річного шепетівчанина зіткнувся з вантажівкою “Volvo”, за кермом якої перебував 57-річний житель Вінницької області.

У результаті ДТП водій автомобіля “Dacia Logan” отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до реанімаційного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні. Його 29-річна пасажирка, жителька Шепетівки, від отриманих травм загинула на місці події.

Вінницька вантажівка потрапила у ДТП на Хмельниччині - загинула жінка

За цим фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. 

Всі причини і обставини ДТП встановлюються.

Нагадаємо, 29 листопада на автодорозі Кременець-Біла Церква зіткнулись Renault Duster та вантажний автомобіль "ЗІЛ". У результаті аварії водій іномарки загинув на місці події. Слідчі встановлюють причини та обставини автопригоди.

Читайте також

На Вінниччині 92-річна жінка впала у криницю врятувати її не вдалося
На Вінниччині 92-річна жінка впала у криницю: врятувати її не вдалося
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Не дожив до 47-річчя кілька днів Тульчинщина прощається з Олександром Якушевим
Не дожив до 47-річчя кілька днів: Тульчинщина прощається з Олександром Якушевим
Детальніше
Монтажні роботи завершилися трагедією у Калинівці загинув 82-річний чоловік
Монтажні роботи завершилися трагедією: у Калинівці загинув 82-річний чоловік
Детальніше