Вінницька прокуратура займається справою "мінувальника", який сполохав місто

Вінницька прокуратура займається справою "мінувальника", який сполохав місто

09:12 19.08.2022

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчими поліції розпочато досудове розслідування за фактами завідомо неправдивого повідомлення про замінування.

Інформацію про можливе замінування восьми інфраструктурних, адміністративних та торговельних об’єктів у Вінниці правоохоронні  органи отримали близько опівдні 18 серпня.

За адресами, зазначеними в анонімному повідомленні, оперативно прибули поліцейські, вибухотехніки, рятувальники, медики. Організували евакуацію понад двох тисяч людей та призупинили рух транспорту поблизу об’єктів. За результатами перевірки інформація щодо їх замінування не підтвердилася, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Що світить за "замінування"?

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення осіб причетних до вчинення кримінального правопорушення. Санкцією статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. 

Нагадаємо, 15 серпня на вулиці Миколи Оводова один із працівників Муніципальної варти знайшов біля магазину підозрілий предмет. Чоловік одразу ж викликав відповідні служби.

Читайте також

Небезпечне «відлуння» війни під Вінницею сапери ДСНС знищили арсенал боєприпасів
Небезпечне «відлуння» війни: під Вінницею сапери ДСНС знищили арсенал боєприпасів
Детальніше
Небезпечна знахідка мешканці Хмільницького району натрапили на арсенал часів Другої світової
Небезпечна знахідка: мешканці Хмільницького району натрапили на арсенал часів Другої світової
Детальніше
Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
Небезпека під ногами на Вінниччині сапери знешкодили боєприпаси Другої світової
Небезпека під ногами: на Вінниччині сапери знешкодили боєприпаси Другої світової
Детальніше
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Детальніше