Вінничанину, якого підозрюють у крадіжці майже 1,4 млн грн, запобіжний захід залишили без змін

Вінничанину, якого підозрюють у крадіжці майже 1,4 млн грн, запобіжний захід залишили без змін

11:33 10.10.2024

Вінничанину, якого підозрюють у крадіжці майже 1,4 млн грн, запобіжний захід залишили без змін. Чоловік сплатив заставу у понад півтора мільйона, щоб перебувати на волі.

Про це 10 жовтня інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Вінницький апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді міського суду, згідно з якою підозрюваному у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Водночас визначено понад півтора мільйона гривень застави. Її ймовірний правопорушник вже сплатив і нині перебуває на волі, - йдеться у повідомленні.

Попри це, його захисник у своїй апеляційній скарзі просив скасувати рішення суду першої інстанції та відмовити у задоволенні клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу.

Прокурор натомість указував: підозрюваний може вчиняти нові правопорушення, переховуватися від слідства і суду, впливати на свідків та потерпілу. Зважаючи на ці ризики, виступав проти задоволення апеляційної скарги адвоката.

Слідство ж нині перевіряє, чи справді у будинку своєї співмешканки 29-річний вінничанин відшукав схованку із доларами та гривнями, гроші викрав, а на їх місце поклав сувенірні купюри. Загальна сума майнової шкоди, яку, ймовірно, завдав потерпілій Дмитро М., – майже мільйон чотириста гривень.

Нагадаємо, вирок про довічне позбавлення волі жителя Вінниччини набрав законної сили. Вінницький апеляційний суд прийняв відповідне рішення. 

Читайте також

Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW двоє людей у лікарні
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW: двоє людей у лікарні
Детальніше
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen: поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
Детальніше
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Детальніше
Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше