Вінничанин «владнав» конфлікт за допомогою каміння

Вінничанин «владнав» конфлікт за допомогою каміння

11:09 07.12.2020

Днями у Вінниці затримали 39-річного вінничанина, який в одному з  розважальних закладів міста раптовий конфлікт з незнайомцем вирішував за допомогою каміння.

Про випадок повідомили лікарі швидкої медичної допомоги. До них з травмою голови доставили 48-річного вінничанина. Чоловік отримав ушкодження ввечорі 4 грудня у місцевому кафе. Поліцейські встановили, що між двома відвідувачами закладу раптово виник конфлікт, і один з них використав каміння. Зловмисник наніс декілька ударів потерпілому, а також  пошкодив  майно закладу.

Поліцейські  затримали правопорушника  на місці злочину. Ним виявився вінничанин, який вже має судимості за майнові злочини. Чоловіка затримали за хуліганство, йому загрожує до 7 років ув’язнення. Наразі вирішується питання про оголошення йому про підозру.

Вінничанин «владнав» конфлікт за допомогою каміння

Як ми повідомляли раніше, У Вінниці грабіжник, тікаючи від поліції, вистрибнув з вікна сьомого поверху

Читайте також

Закупівля ліків із переплатою у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Закупівля ліків із переплатою: у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Детальніше
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai: у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Детальніше
400 доларів, щоб уникнути відповідальності у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
400 доларів, щоб уникнути відповідальності: у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше