Вінничанин поцупив чуже авто, бо вирішив, що воно “нікому не належить”

Вінничанин поцупив чуже авто, бо вирішив, що воно “нікому не належить”

15:08 27.11.2024

Вінничанин поцупив чуже авто, бо вирішив, що воно “нікому не належить”. Поліцейські швидко розшукали викрадача.

Про це 27 листопада інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Повідомленням про викрадення авто надійшло на спецлінію 102 від 48-річного вінничанина. Потерпілий розповів що ввечері припаркував автомобіль АЗЛК на подвір'ї свого будинку, звідки транспортний засіб зник, - йдеться у повідомленні.

Оперативним шляхом правоохоронці відділення поліції №1 Вінницького райуправління розшукали авто та причетного до злочину чоловіка. Як з’ясувалось, 42-річний місцевий житель помітив автомобіль та подумав, що він нікому не належить. Чоловік взяв у свого знайомого транспортний засіб та за його допомогою відбуксирував чужий легковик на сусідню вулицю.

Обидва транспортні засоби помістили на арештмайданчик.

Триває розслідування

За цим фактом поліція розслідує провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, проник до підсобного приміщення сусіда звідки викрав шини до авто на 50 тис. грн: вінницькі оперативники встановили зловмисника. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Детальніше
Секунди вирішували все у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Секунди вирішували все: у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше
Поліція Вінниччини розслідує обставини смертельної аварії у Якушинцях
Поліція Вінниччини розслідує обставини смертельної аварії у Якушинцях
Детальніше
52 порушення за день скільки авто заважають вивозити сміття у Вінниці
52 порушення за день: скільки авто заважають вивозити сміття у Вінниці
Детальніше
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини рух оргнізували в об'їзд
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини: рух організували в об'їзд
Детальніше