Вінничанин підрядився доставити трьох чоловіків мобілізаційного віку в прикордоння

Вінничанин підрядився доставити трьох чоловіків мобілізаційного віку в прикордоння

13:28 13.03.2025

Прикордонники на Житомирщині викрили зловмисника, який сприяв чоловікам мобілізаційного віку в незаконному перетині кордону.

Про це 13 березня інформує Державна прикордонна служба України.

Міжвідомча група в складі оперативних співробітників 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців та представників міграційної поліції ГУНП в Житомирській області затримала чоловіка, який намагався доставити в прикордоння чоловіків призовного віку з подальшим їх переправленням в країни ЄС, - йдеться у повідомленні.

Заходи проводилися в рамках кримінального провадження за ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» КК України, розпочатого за поданням прикордонників за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури.

Вінничанин підрядився доставити трьох чоловіків мобілізаційного віку в прикордоння

Затриманим виявився 24-річний житель Вінниці, який за попередньою змовою мав доставити трьох чоловіків з Києва в прикордоння, оминаючи на шляху контрольні пости. Вартість такого «турне» для жителів Харківської, Полтавської та Дніпропетровської області мала обійтись у значну суму коштів.

Проте нелегальна подорож завершилася на Житомирщині, коли автомобіль зловмисника, на попередньо відпрацьованому маршруті, зупинили прикордонники.

Наразі водія в процесуальному порядку затримано. У нього вилучено грошові кошти, мобільний телефон та автівку. Йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років. На «пасажирів» складено протоколи за порушення прикордонного законодавства – спробу незаконного перетинання державного кордону й порушення правил прикордонного режиму.

Розслідування триває. Встановлюють коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

Нагадаємо, прикордонники в пункті пропуску «Могилів-Подільський» викрили 25-річного жителя Харківщини, який спробував перетнути державний кордон, видаючи себе за багатодітного батька. Про це інформує Могилів-Подільський прикордонний загін.

Читайте також

Зливала ворогу координати блокпостів у Вінниці затримали адміністраторку Вайбер-групи
Зливала ворогу координати блокпостів: у Вінниці затримали адміністраторку Вайбер-групи
Детальніше
Могилів-Подільський прикордонний загін нищить дронами позиції окупантів на Півдні
Могилів-Подільський прикордонний загін нищить дронами позиції окупантів на Півдні
Детальніше
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та РФ
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та рф
Детальніше
Будинок-схованка і човен на Дністрі на Вінниччині викрили масштабну схему втечі до Молдови
Будинок-схованка і човен на Дністрі: на Вінниччині викрили масштабну схему втечі до Молдови
Детальніше
Цифровізація на кордоні вінничани тепер можуть миттєво перевірити наявність заборони на виїзд
Цифровізація на кордоні: вінничани тепер можуть миттєво перевірити наявність заборони на виїзд
Детальніше
У Тульчинському районі викрили схему нелегального перетину кордону за криптовалюту
У Тульчинському районі викрили схему нелегального перетину кордону за криптовалюту
Детальніше