Вінничани зателефонували на 102: і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
У Вінниці патрульні зупинили 38-річного водія Volkswagen Passat із 1,97 проміле алкоголю в крові — майже у 10 разів більше за норму. На порушника вийшли завдяки повідомленню небайдужих громадян.
Про це 24 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Патрульну поліцію Вінницької області.
Вранці на лінію 102 надійшло повідомлення про нетверезого водія. Інспектори виявили та зупинили порушника на вулиці Магістратській — він мав ознаки алкогольного сп'яніння: запах алкоголю, нечітку мову та нестійку ходу, — йдеться у повідомленні.
Водій погодився пройти огляд на спецприладі «Драгер», який зафіксував 1,97 проміле.
Патрульні склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування у стані сп'яніння) та постанову за частиною 1 статті 126 КУпАП — за керування без поліса обов'язкового страхування.





