Вінничанці, яка підтримувала російську агресію, "світить" до трьох років

Вінничанці, яка підтримувала російську агресію, "світить" до трьох років

14:39 02.06.2022

Вінницька обласна прокуратура до суду передала обвинувальний акт стосовно 45-річної вінничанки, яку обвинувачують у запереченні збройної агресії російської федерації проти України, виправдовуванні злочинів росії.

Жінка систематично переписувалася у мобільному месенджері "Whatsapp" із громадянами російської федерації прославляючи осіб, які здійснюють збройну агресію російської федерації проти України.

Відповідно до санкції статті, за вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавленням волі строком до трьох років, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, 55-річному вінничанину, який у Фейсбук підтримував російську агресію проти України та військові злочини, загрожує до обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Читайте також

Загинув на Сумщині на Вінниччині прощаються із земляком Ярославом Сиваком
Загинув на Сумщині: на Вінниччині прощаються із земляком Ярославом Сиваком
Детальніше
Слюсар, шахтар, захисник Вінниця ховає стрільця-санітара 157-ї бригади, який загинув поблизу Краматорська
Слюсар, шахтар, захисник: Вінниця ховає стрільця-санітара 157-ї бригади, який загинув поблизу Краматорська
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Вінниччина показала найкращий в Україні показник виконання рекомендацій щодо укриттів
Вінниччина показала найкращий в Україні показник виконання рекомендацій щодо укриттів
Детальніше
Хмільницький район у жалобі зупинилось серце ще одного воїна-захисника
Хмільницький район у жалобі: зупинилось серце ще одного воїна-захисника
Детальніше
Понад рік вважався зниклим безвісти Вінниччина зустрічає загиблого Героя
Понад два роки вважався зниклим безвісти: Вінниччина зустрічає загиблого Героя
Детальніше