В Жмеринці четверо чоловіків незаконно виготовляли та збували наркотики

В Жмеринці четверо чоловіків незаконно виготовляли та збували наркотики

14:49 08.11.2024

В Жмеринці викрили групу чоловіків, які незаконно виготовляли та збували наркотики. Усім чотирьом повідомили про підозру. Фігурантам загрожує позбавлення волі до дванадцяти років з конфіскацією майна. 

Про це 8 листопада повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

За процесуального керівництва прокурорів Вінницької обласної прокуратури повідомили про підозри організатору і трьом членам організованої групи у вчиненні незаконного виготовлення та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропної речовини (ч. 3 ст. 311 КК України), а також про зміну раніше повідомлених їм підозр у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту психотропної речовини, обіг якої обмежено – амфетаміну, в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України), - йдеться у повідомленні. 

В Жмеринці четверо чоловіків незаконно виготовляли та збували наркотики

У ході розслідування є обґрунтована підозра вважати, що четверо членів організованої групи, з вересня 2023 по травень 2024 року здійснювали незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту на території Жмеринки психотропної речовини – амфетаміну, однак  вимушено припинили свою злочинну діяльність, оскільки були викриті працівниками правоохоронного органу. Під час обшуку, проведеного на підставі ухвали суду у приміщенні, яке використовувалося організованою групою для виготовлення психотропної речовини, виявили та вилучили виготовлений амфетамін, обладнання та інгредієнти для його виготовлення, – йдеться у повідомленні. 

Троє підозрюваних затримані безпосередньо під час вчинення зазначеного кримінального правопорушення. Стосовно всіх учасників вчинення злочинів, суд застосував запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з визначенням застави, які за них внесені.

В Жмеринці четверо чоловіків незаконно виготовляли та збували наркотики

Триває слідство

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення злочинів. У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, членам групи загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП у Вінницькій області, оперативний супровід – управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Вінницькій області.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Спеціалізованих екологічних прокуратур Вінницької обласної прокуратури та Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру начальнику Південно-західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та двом посадовим особам галузі з Хмельниччини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 28, ч. 3 ст. 365 КК України, за фактом перевищення службових повноважень, вчиненому групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також

72 «сюрпризи» під днищем авто вінницькі митники зірвали плани міжнародного контрабандиста
72 «сюрпризи» під днищем авто: вінницькі митники зірвали плани міжнародного контрабандиста
Детальніше
Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці нападника вбили правоохоронці
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці: нападника вбили правоохоронці
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше
На Вінниччині зник 16-річний хлопець: поліція просить допомоги в розшуку
Востаннє бачили біля «Епіцентру»: у передмісті Вінниці шукають зниклого підлітка
Детальніше