В Тростянці застілля скінчилось лікарняним ліжком для дружини, а для чоловіка - ізолятором
30 травня працівники поліції затримали 51-річного жителя Вороновицької територіальної громади, який під час конфлікту побив свою цивільну дружину. Жінку без свідомості та з травмою голови госпіталізували до лікарні. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Як повідомили у відділі комунікації поліції, до правоохоронців звернулись лікарі мед закладу із повідомленням про госпіталізацію 31-річної мешканки села Тростянець. За місцем проживання потерпілої поліцейські провели огляд помешкання та виявили сліди крові.
![В Тростянці застілля скінчилось лікарняним ліжком для дружини, а для чоловіка - ізолятором](/sites/default/files/styles/compressor/1280x761/inline-images/326.jpg?itok=XAnL45Cd)
Працівники поліції встановили, що напередодні ввечері подружжя розпивало спиртні напої. Під час застілля між сімейною парою виник конфлікт, в ході якого зловмисник руками та ногами наніс численні удари по голові та тілу потерпілої. Побивши жінку, чоловік залишив її у кімнаті, а сам пішов спати. Вранці, виявивши дружину без свідомості, попросив сусіда викликати швидку медичну допомогу, - інформують правоохоронці.
51-річний підозрюваний затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу. За нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень чоловікові загрожує до 8 років ув’язнення.
![В Тростянці застілля скінчилось лікарняним ліжком для дружини, а для чоловіка - ізолятором](/sites/default/files/styles/compressor/956x1101/inline-images/657.jpg?itok=PbSuaFX0)
Нагадаємо, У Вінниці чоловік проник до будинку пенсіонерки і забив стареньку до смерті