В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

14:53 28.12.2020

Автопригода сталась напередодні, 27 грудня в селі Лопатинка Оратівського району. В результаті автотрощі пасажирка Toyota Corolla з тілесними ушкодженнями потрапила до лікарні.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією, 34-річна водійка іномарки не впоралась з керванням та з’їхала в кювет.  За фактом ДТП слідство розпочало кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

Читайте також

На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
Детальніше
ДТП у Барі четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
ДТП у Барі: четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
Детальніше
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше