В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

14:53 28.12.2020

Автопригода сталась напередодні, 27 грудня в селі Лопатинка Оратівського району. В результаті автотрощі пасажирка Toyota Corolla з тілесними ушкодженнями потрапила до лікарні.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією, 34-річна водійка іномарки не впоралась з керванням та з’їхала в кювет.  За фактом ДТП слідство розпочало кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

Читайте також

Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
Детальніше
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше