В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

14:53 28.12.2020

Автопригода сталась напередодні, 27 грудня в селі Лопатинка Оратівського району. В результаті автотрощі пасажирка Toyota Corolla з тілесними ушкодженнями потрапила до лікарні.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією, 34-річна водійка іномарки не впоралась з керванням та з’їхала в кювет.  За фактом ДТП слідство розпочало кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше