В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

14:53 28.12.2020

Автопригода сталась напередодні, 27 грудня в селі Лопатинка Оратівського району. В результаті автотрощі пасажирка Toyota Corolla з тілесними ушкодженнями потрапила до лікарні.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією, 34-річна водійка іномарки не впоралась з керванням та з’їхала в кювет.  За фактом ДТП слідство розпочало кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше