В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

В Оратівському районі водійка Toyota з’їхала в кювет

14:53 28.12.2020

Автопригода сталась напередодні, 27 грудня в селі Лопатинка Оратівського району. В результаті автотрощі пасажирка Toyota Corolla з тілесними ушкодженнями потрапила до лікарні.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією, 34-річна водійка іномарки не впоралась з керванням та з’їхала в кювет.  За фактом ДТП слідство розпочало кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

Читайте також

«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Детальніше
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше