В Луці-Мелешківській чоловік крав речі з дачних будинків

В Луці-Мелешківській чоловік крав речі з дачних будинків

17:08 14.01.2022

13 січня оперативники Відділення поліції № 3 Вінницького районного управління поліції затримали чоловіка, якого підозрюють у вчиненні крадіжок електроінструментів та іншого майна з дачних будинків у селі Лука Мелешківська. 

Під час перевірки оперативної інформації поліцейські затримали 37-річного мешканця обласного центру, відразу після вчинення ним крадіжок електроінструментів та іншого майна з двох будинків на території дачного масиву. Речові докази, які чоловік сховав у кущах, вилучили. 

Наразі поліція перевіряє його причетність до вчинення інших майнових злочинів на території району. Правопорушник, який  раніше притягувався до кримінально відповідальності за майнові злочини, затриманий в процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, - повідомляє Вінницьке районне управління поліції.

Наразі слідчі готують матеріали для оголошення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу. За таке правопорушення передбачене покарання до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, 11 січня у Полтаві вінничанин намагався винести з "Епіцентру" банки з дитячим харчуванням на суму майже п'ять тисяч гривень. 

Поліцейські охорони Полтавщини затримали 18-річного вінничанина, який намагався пронести через касу вісім жерстяних банок молочної суміші для дітей.  

Читайте також

Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше