В Гнівані п’яний водій пропонував поліцейським хабар аби уникнути покарання

В Гнівані п’яний водій пропонував поліцейським хабар аби уникнути покарання

14:05 08.11.2024

В Гнівані, за нескладання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення п’яний водій запропонував правоохоронцям неправомірну вигоду аби уникнути покарання. Тепер окрім адміністративної відповідальності правопорушник нестиме й кримінальну.

Про це 8 листопада інформує Відділ комунікації поліції Вінницької області. 

Під час патрулювання в місті Гнівань працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль ВАЗ під керуванням 21-річного жителя селища Тиврів, за порушення Правил дорожнього руху. Під час спілкування правоохоронці виявили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння. Від освідування чоловік відмовився, – йдеться у повідомленні. 

Під час документування правопорушення чоловік запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду у розмірі 10 000 грн за не складання на нього адмінматеріалів.

Задокументувала кримінальне правопорушення слідчо-оперативна група Відділення поліції № 2 Вінницького райуправління.

Триває слідство 

Стосовно водія поліцейські склали протокол за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За фактом пропозиції неправомірної вигоди службовій особі слідством розслідується провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. 

Чоловікові загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Вінниччині патрульні склали протоколи на п’яного водія. Чоловік не відповів на запитання поліцейських про вживання алкоголю, а тоді почав тікати. 

Читайте також

На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину” хто за це відповідатиме
На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину”: хто за це відповідатиме
Детальніше
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Детальніше
Поблизу Гайсина відновили вже близько 16 тис. м.кв. дорожнього покриття
Поблизу Гайсина відновили вже близько 16 тис. м.кв. дорожнього покриття
Детальніше
Вінницькі патрульні виявили наркотики у п'яного водія
Вінницькі патрульні виявили наркотики у п'яного водія
Детальніше
Операція Нерест на Вінниччині що потрібно знати про заборону вилову риби
Операція "Нерест" на Вінниччині: що потрібно знати про заборону вилову риби
Детальніше
Сів у чуже авто, завів і поїхав з подвір'я на Вінниччині затримали автокрадія
Сів у чуже авто, завів і поїхав з подвір'я: на Вінниччині затримали автокрадія
Детальніше