В Гайсинському районі перекинувся мікроавтобус

В Гайсинському районі перекинувся мікроавтобус

09:51 18.10.2024

В Гайсинському районі перекинувся мікроавтобус. Рятувальники Вінниччини відключили акумуляторну батарею автомобіля, щоб запобігти пожежі. 

Про це 18 жовтня інформує Головне управління ДСНС у Вінницькій області. 

Сьогодні вночі бійці ДСНС ліквідували наслідки дорожньо-транспортної пригоди, що сталася поблизу села Кунка Гайсинського району. Як з'ясувалося, водій мікроавтобуса "Мерседес" з'їхав з дороги на узбіччя та перекинувся. Аби запобігти пожежі, надзвичайники відключили акумуляторну батарею автомобіля та за допомогою спеціального обладнання "поставили" транспортний засіб на колеса, - йдеться у повідомленні. 

Пасажирів, які перебували в салоні автівки, госпіталізували до лікарні.

На момент події у салоні автівки перебувало 11 пасажирів. Дві жінки, яких каретами швидкої допомоги доправили до лікарні, після огляду медиками поїхали додому. Водій освідуваний – він тверезий, – повідомили у поліції. 

Склали протокол

За фактом аварії інспектори сектору реагування патрульної поліції Гайсинського райуправління склали протокол за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Нагадаємо, на Вінниччині рятувальники деблокували водія із розтрощеної автівки поблизу села Краснопілка Гайсинського району. Чоловіка госпіталізували. 

Читайте також

На водоймах Вінниччини загинули ще двоє людей
На водоймах Вінниччини в один день загинули двоє людей
Детальніше
Гайсинчанин спробував переправити через кордон чотирьох чоловіків мобілізаційного віку
Гайсинчанин спробував переправити через кордон чотирьох чоловіків мобілізаційного віку
Детальніше
У Вінниці в аварії серйозно постраждав 17-річний мотоцикліст
У Вінниці в аварії серйозно постраждав 17-річний мотоцикліст
Детальніше
На війні загинув боєць Національної гвардії з Гайсинської громади
На війні загинув боєць Національної гвардії з Гайсинської громади
Детальніше
У Вінниці на нерегульованому переході збили 18-річного пішохода
У Вінниці на нерегульованому переході збили 18-річного пішохода
Детальніше
Під амфетаміном і без прав у Вінниці зупинили 31-річного водія-порушника
Під амфетаміном і без прав: у Вінниці зупинили 31-річного водія-порушника
Детальніше