В Бершадській громаді після поминального обіду в кафе семеро чоловік потрапили до лікарні

В Бершадській громаді після поминального обіду в кафе семеро чоловік потрапили до лікарні

12:59 18.08.2021

7 людей з харчовим отруєнням протягом останньої доби госпіталізовані у Бершадську лікарню. Усі пацієнти були на поминальному обіді в кафе.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Попередньо встановлено, що всі ушпиталені 16 серпня були на поминальному обіді в кафе в одному з сіл Бершадської територіальної громади. Слідством розпочато кримінальне провадження, -  йдеться в повідомленні поліції.

Нагадаємо, У поліції розпочали розслідування за фактом отруєння людей в Гайсинському районі

Читайте також

Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
У Вінницькому центрі реабілітації дітей за підтримки Франції будують новий корпус з укриттям
У Вінницькому центрі реабілітації дітей за підтримки Франції будують новий корпус з укриттям
Детальніше